Konkursu plastyczny promujący bibliotekę i czytelnictwo rozstrzygnięty.

Zadanie polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej, promującą czytelnictwo i bibliotekę w naszej szkole.
    Prace przedstawiały między innymi dzieci czytające np. na drzewie, na ławce w parku, na plaży i na placu zabaw.
    W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęli: Jakub Dworecki, Ania Hirte i Gabriel Raczyński.
    W kategorii klas IV- VI na pierwszym miejscu uplasowali się uczniowie: Oliwia Piątkowska, Martyna Skotarek, Kamila Skotarek.
    Wyróżnienie otrzymały uczennice: Julia Kaczmarek, Julia Rychlicka, Liliana Dworecka,
    Martyna Zygmunt, Paulina Kortylewska. Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni książkami, pozostali uczestnicy otrzymali słodkości.
    Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Wszystkie prace zostały wystawione w bibliotece szkolnej.