Warsztaty świąteczne - 09.12. 2019

Święta tuż, tuż więc w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy dzieciom świąteczne warsztaty plastyczne z udziałem dzieci i ich rodziców. Nasza sala przedszkolna na moment zamieniła się w pracownie plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali w sobie talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.
    Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych tańców integracyjnych, rozmów i śmiechu. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało dużo bardzo pięknych i niepowtarzalnych kartek bożonarodzeniowych.
    Warsztaty miał na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, rozwijanie ekspresji plastycznej dzieci oraz integracji rodziców ze środowiskiem przedszkolnym.
    Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przybyli na warsztaty. Bardzo się cieszę że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.
    J. Czaja