Zwiedzamy fabrykę mebli.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie klasy 6c uczestniczyli w zawodoznawczej wycieczce do fabryki mebli Fritz Hansen w Rawiczu. Była to wspaniała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda codzienna praca stolarzy, lakierników, tapicerów, technologów i magazynierów. Uczniowie poznali wszystkie etapy produkcji krzesła i byli zachwyceni pracą nowoczesnych maszyn i robotów. Wiele emocji wzbudził 6-metrowy podniośnik widłowy, którym chłopcy chcieli koniecznie wjechać pod sam sufit magazynu. Zamiast tego cala klasa została "załadowana" do TIR-a wraz z transportem do Danii :-)

Bardzo dziękujemy panu Sebastianowi Kryś za możliwość zwiedzania zakładu oraz pani Kasi Vogt - była wspaniałym przewodnikiem!